EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 50 I Celebrate I Dolina Prinčeva - Park Prinčeva I Rezultati Finala

Stranica 19 / 20. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Go down

HSC 50 I Celebrate I Dolina Prinčeva - Park Prinčeva I Rezultati Finala - Page 19 Empty Re: HSC 50 I Celebrate I Dolina Prinčeva - Park Prinčeva I Rezultati Finala

Postaj by Veronica on 10.04.11 17:23

Bruno je napisao/la:^^^

I očekivano Smile

a koliko pametno vidjet cemo ahahahha

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

HSC 50 I Celebrate I Dolina Prinčeva - Park Prinčeva I Rezultati Finala - Page 19 Empty Re: HSC 50 I Celebrate I Dolina Prinčeva - Park Prinčeva I Rezultati Finala

Postaj by Kruno on 10.04.11 17:24

HaYrOLa je napisao/la:a da mi sad stanemo sa HSC-em!? I da odradimo taj Jubilej kako dolikuje...

Aha! Aha! Aha!
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 10.04.11 17:27

Slažem se.

Sačekajmo da završimo sa '50 godina'. ;-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 10.04.11 17:27

Vladan je napisao/la:Slažem se.

Very good! Very good! Very good!
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 10.04.11 17:27

Kruno!! je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:a da mi sad stanemo sa HSC-em!? I da odradimo taj Jubilej kako dolikuje...

Aha! Aha! Aha!

I ja sam za,ili da ja ovaj 51 oduzim na 2 nedelje
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 10.04.11 17:28

Vladan je napisao/la:Slažem se.

Treba dostojno proslaviti "zlatni pir" Very Happy
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 10.04.11 17:28

Rezultati polufinalne veceri

HSC 50 I Celebrate I Dolina Prinčeva - Park Prinčeva I Rezultati Finala - Page 19 Unledj
Lunke
Lunke

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 10.04.11 17:29

Čestitke Dolini Prinčeva ! Najbolja pjesma pobjedila. HSC 50 I Celebrate I Dolina Prinčeva - Park Prinčeva I Rezultati Finala - Page 19 282426
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 10.04.11 17:30

4. u polufinalu,soldino! Wink
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by Marijo on 10.04.11 17:30

jel je meni to alexandria dala 10 u polufinalu ????
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 10.04.11 17:31

Prvi , la la la Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 10.04.11 17:31

Hvala pojedincima na bodovima! ♥

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 10.04.11 17:33

Šteta što Đorđe nije glasao u finalu Neutral
Kruno
Kruno

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 10.04.11 17:34

Hvala svima na bodovima u polufinalu, pogotovo Alexandriji na 12! Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 10.04.11 17:40

Pobjednička pjesma je ok, tj. Sergej ima dosta tanak vokal, tako da def je bilo boljih Aha!
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 10.04.11 17:49

Ja ne bih da stajemo sa HSC-om radi jubileja... Obično to prekidanje loše djeluje Very Happy

A sad o rezultatima... Smile Vidi se da je klan dobro odradio svoj posao, tako da su tri od četiri zemlje ( Dolina, NB i Portanija ) u TOP 5... Ali eto mene nisu mogli potegnuti Very Happy Šalim se, naravno Smile Predlažem da po službenoj dužnosti prihvatimo i Verku u klan, da nam ne kvari rezultate Very Happy Ja sam zadovoljan pobjedničkom pjesmom, mada mi je Horehronia uz Verbeniu imala definitivno najbolju pjesmu na HSC-u. Ali eto, jednom mi se svidi njihova pjesma i ne mogu pobjediti s njom Very Happy Very Happy Very Happy

Što se lobiranja tiče, pogledajte paradoksa. Ja pošaljem tri njemačke bombe koje u minićama plešu kalinku i nemam šanse ni da u finale prođem... Razz

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 10.04.11 18:16

>>Been<< je napisao/la:Ja ne bih da stajemo sa HSC-om radi jubileja... Obično to prekidanje loše djeluje Very Happy

A sad o rezultatima... Smile Vidi se da je klan dobro odradio svoj posao, tako da su tri od četiri zemlje ( Dolina, NB i Portanija ) u TOP 5... Ali eto mene nisu mogli potegnuti Very Happy Šalim se, naravno Smile Predlažem da po službenoj dužnosti prihvatimo i Verku u klan, da nam ne kvari rezultate Very Happy Ja sam zadovoljan pobjedničkom pjesmom, mada mi je Horehronia uz Verbeniu imala definitivno najbolju pjesmu na HSC-u. Ali eto, jednom mi se svidi njihova pjesma i ne mogu pobjediti s njom Very Happy Very Happy Very Happy

Što se lobiranja tiče, pogledajte paradoksa. Ja pošaljem tri njemačke bombe koje u minićama plešu kalinku i nemam šanse ni da u finale prođem... Razz

hahahahahahha pa negooo,na zalost jedna mora da ispasta,ali za sledeci ti obecavamo da cemo tebe gurnuti u vrh,a neko od nas ce ispastati ahhahaha

i tako je novi klan unistio skandinavce hahahahahhahahaha Laughing Laughing Laughing
Lunke
Lunke

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 10.04.11 18:27

Sto se tice ovog HSC-a ja sam za da se pomeri na nedelju dana dok se ne proslavi 50 godina...jer kako mislite da se glasa za najbolje pobednike ( u oba polufinala) ,za pesme po vasem izboru,i pesme koje su losije prosle na HSC-u dakle 4 puta se glasa i jos glasanje na 51 HSC-u...dakle kad se sve to sabere dobijemo 5 puta poziv za glasanje u roku od nedelju dana,a gde su onda finalne veceri i tako to.

Ljudi jedva glasaju i za HSC,a ne za 300 cuda.Mislim da ce pauza svima dobro doci,ako se to moze nazvati pauzoom jer se mi opet takmicimo,samo sa pesmama koje smo vec slali Prinčevi
Lunke
Lunke

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 10.04.11 18:35

Lunke je napisao/la:Sto se tice ovog HSC-a ja sam za da se pomeri na nedelju dana dok se ne proslavi 50 godina...jer kako mislite da se glasa za najbolje pobednike ( u oba polufinala) ,za pesme po vasem izboru,i pesme koje su losije prosle na HSC-u dakle 4 puta se glasa i jos glasanje na 51 HSC-u...dakle kad se sve to sabere dobijemo 5 puta poziv za glasanje u roku od nedelju dana,a gde su onda finalne veceri i tako to.

Ljudi jedva glasaju i za HSC,a ne za 300 cuda.Mislim da ce pauza svima dobro doci,ako se to moze nazvati pauzoom jer se mi opet takmicimo,samo sa pesmama koje smo vec slali Prinčevi

+1 ;-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 10.04.11 19:27

Molio big admine da donesu odluku o ovom slucaju,kako bih mogao da se organizujem...hvala Very Happy Prinčevi
Lunke
Lunke

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lucas on 10.04.11 19:29

Lunke je napisao/la:Molio big admine da donesu odluku o ovom slucaju,kako bih mogao da se organizujem...hvala Very Happy Prinčevi
Ako opet bude trebalo pomoći - tu sam! Razz
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 10.04.11 19:34

Čekaj dok ne završi Jubilej, pa ćemo onda nastavit s HSC-om Wink

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 10.04.11 19:39

Bruno je napisao/la:Čekaj dok ne završi Jubilej, pa ćemo onda nastavit s HSC-om Wink

e odlicnoooooooo Very good! Very good! Very good!
Lunke
Lunke

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 10.04.11 19:54

Ako je već tako onda bi nam trebalo dopustit da drzimo NF veće, ko hoće a nije stigao... a bez šokova Razz HSC 50 I Celebrate I Dolina Prinčeva - Park Prinčeva I Rezultati Finala - Page 19 770440
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 10.04.11 19:55

strajker je napisao/la:Ako je već tako onda bi nam trebalo dopustit da drzimo NF veće, ko hoće a nije stigao... a bez šokova Razz HSC 50 I Celebrate I Dolina Prinčeva - Park Prinčeva I Rezultati Finala - Page 19 770440

Pa to svakako traje do deadline,a posto ce deadline biti tek sledece nedelje,onda imas nedelju dana fore to da osmislis i izaberes Prinčevi
Lunke
Lunke

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 19 / 20. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

[Vrh]