EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

+6
asteroid
Lucas
Lunke
Tinchey
Leo
HaYrOLa
10 posters

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Lunke 02.04.11 0:50

Odbrojavanjeeeee 10
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by HaYrOLa 02.04.11 0:50

jao moram da odem da popusim cigaretu, dolazim za 5 minuta Sad
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Lunke 02.04.11 0:51

A garant ce nas u 12 Vladan izbaciti na kratko sa foruma da bi poverovali da je ugasen i napisace nesto ahhahahahhahahaha vec sad znam citav scenario
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Pauly D 02.04.11 0:52

Inače kad ponovno budemo otvarali forum morat ćemo dati 4 000 kn vlasniku stranice da nas održavao kao dio svoje stranice jer on plaća hosting adresu, a što više podataka je na stranici na to mislim i forum kao popratni sadržaj cijena raste.
On sve plaća iz svog džepa, i previše je tražiti da da još 4 000 za naš forum. Ja i Veronica smo pokušali skupiti još i sad, ali više od 500 nismo mogli. Sad

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Tinchey 02.04.11 0:53

hahahahahahahahahahaahha ovo je tako očajjno, a ja sen piejn Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Lunke 02.04.11 0:53

Ja lepo kazem Janku da smanji postove,a on nije hteo hahahahah Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by HaYrOLa 02.04.11 0:53

Bruno je napisao/la:Inače kad ponovno budemo otvarali forum morat ćemo dati 4 000 kn vlasniku stranice da nas održavao kao dio svoje stranice jer on plaća hosting adresu, a što više podataka je na stranici na to mislim i forum kao popratni sadržaj cijena raste.
On sve plaća iz svog džepa, i previše je tražiti da da još 4 000 za naš forum. Ja i Veronica smo pokušali skupiti još i sad, ali više od 500 nismo mogli. Sad

ja moj sajt placam 20 e na godisnjem nivou
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Tinchey 02.04.11 0:54

Bruno je napisao/la:Inače kad ponovno budemo otvarali forum morat ćemo dati 4 000 kn vlasniku stranice da nas održavao kao dio svoje stranice jer on plaća hosting adresu, a što više podataka je na stranici na to mislim i forum kao popratni sadržaj cijena raste.
On sve plaća iz svog džepa, i previše je tražiti da da još 4 000 za naš forum. Ja i Veronica smo pokušali skupiti još i sad, ali više od 500 nismo mogli. Sad

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH UŽAS KAK STE JADNI HAGAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA!!!!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Tinchey 02.04.11 0:55

Zašto se h8ter najednom zove cvjećko i to baš na dan apokalipse?! Laughing Laughing Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by HaYrOLa 02.04.11 0:56

Tinchey je napisao/la:Zašto se h8ter najednom zove cvjećko i to baš na dan apokalipse?! Laughing Laughing Laughing

zato sto je on kriv za sveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by asteroid 02.04.11 0:57

još malo i forum će eksplodirati Crying or Very sad
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Lunke 02.04.11 0:57

Hayrola daj mi broj telefonaaaaaaaaaa brzooooooooooo jos samo 3 minuta imamooooooo
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by ^.^ Swedish Hero 02.04.11 0:57

asteroid je napisao/la:još malo i forum će eksplodirati POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 176839

Baš kao i tvoj avatar. POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 251435
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by HaYrOLa 02.04.11 0:57

4 minuta Sad
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by asteroid 02.04.11 0:58

^.^ Swedish Hero je napisao/la:
asteroid je napisao/la:još malo i forum će eksplodirati POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 176839

Baš kao i tvoj avatar. POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 251435

prigodni avatar Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Lunke 02.04.11 0:58

2 minuta aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa affraid
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by HaYrOLa 02.04.11 0:58

Lunke je napisao/la:Hayrola daj mi broj telefonaaaaaaaaaa brzooooooooooo jos samo 3 minuta imamooooooo


neeeeeeeeeeeeeee, ne znam ga napamet Sad ah, imam samo jos 2 minuta, a telefon mi j eprazan, moram da sredim sve tooooooooooooooooooooooo, trcim ljubaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Lunke 02.04.11 0:59

HaYrOLa je napisao/la:
Lunke je napisao/la:Hayrola daj mi broj telefonaaaaaaaaaa brzooooooooooo jos samo 3 minuta imamooooooo


neeeeeeeeeeeeeee, ne znam ga napamet Sad ah, imam samo jos 2 minuta, a telefon mi j eprazan, moram da sredim sve tooooooooooooooooooooooo, trcim ljubaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

minut sreco moja,minuttt affraid

Znaj da sam te uvek voleoooooooooooo I love you I love you I love you

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa kraj kraj kraj
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Tinchey 02.04.11 1:00

HaYrOLa je napisao/la:
Tinchey je napisao/la:Zašto se h8ter najednom zove cvjećko i to baš na dan apokalipse?! Laughing Laughing Laughing

zato sto je on kriv za sveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ah, i mislio sam, vidiš hayrola kako ti sve znaš Wink
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Tinchey 02.04.11 1:00

vidim kak je gotovo -.-
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Lunke 02.04.11 1:00

Jel smo nestali??? gde smo mi??? jel neko preziveo???
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by HaYrOLa 02.04.11 1:01

gotovo je Sad
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by >>Been<< 02.04.11 1:01

KA-BUM !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Pauly D 02.04.11 1:01

1. April

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by >>Been<< 02.04.11 1:01

Jesam li u raju ?
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA.... - Page 3 Empty Re: POSLEDNJIH SAT VREMENA FORUMA....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.