EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 48 I Магична Пловидба I Долина Принчева - Парк Принчева I Резултати финала

Stranica 20 / 20. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Go down

HSC 48 I Магична Пловидба I Долина Принчева - Парк Принчева I Резултати финала - Page 20 Empty Re: HSC 48 I Магична Пловидба I Долина Принчева - Парк Принчева I Резултати финала

Postaj by Lunke on 27.03.11 2:28

sandy je napisao/la:Ništa od Đole,ja mislila da on voli Poljsku, hah Crying or Very sad

Jesam 3.?

da forum nije gay.. Laughing

Cinjenica da na forumu sastavljenom vecinom od muske populacije pobedi Celine sa ovom pesmicom sve govori Laughing Laughing Laughing

NIJE UOPSTE GAYYYYYYYYYY....NI MLEKO NIJE BELOOOO Prinčevi Prinčevi Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

HSC 48 I Магична Пловидба I Долина Принчева - Парк Принчева I Резултати финала - Page 20 Empty Re: HSC 48 I Магична Пловидба I Долина Принчева - Парк Принчева I Резултати финала

Postaj by Gost on 27.03.11 2:29

H8er je napisao/la:
Duje je napisao/la:ja sam to trpio...zamalo da nisam pukao Very Happy

pazi se, prije objave pošalji meni da ti provijerim ahhaha Shiny
Nije 'provijerim' nego 'provjerim'. Smile

Daj majke ti ne ispravljaj tuđe greške, ipak je ovo forum, ne čas jezika i književnosti. :-)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 27.03.11 2:30

>>Been<< je napisao/la:
sandy je napisao/la:

ma ništa posebno, svi to nešto spominju pa mi stavili "bubu u uho", hahah Very Happy ne kužim ja pretjerano obožavanje Celine kod nekih i tako..Very Happy

Tako je.. Teško, ali fakat teško mi je vjerovati da neko STR8 ima toliki fetiš na sve te pljačljive balade...

Ma koje crne placljive,ajde da su placljive pa da rayumem,osecajn ljudi...ali na ove gluposti to stvarno....
Ali da li je nekima bitno kakva je pesma,bitno je da to peva Celine i to je ya njih gotova prica Prinčevi

SAVETUJEM TI STIPICE DA IH SVE POPLJUJES U TVRDOM MISU Laughing Laughing Laughing
Lunke
Lunke

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 27.03.11 2:32

Lunke je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:

Tako je.. Teško, ali fakat teško mi je vjerovati da neko STR8 ima toliki fetiš na sve te pljačljive balade...

Ma koje crne placljive,ajde da su placljive pa da rayumem,osecajn ljudi...ali na ove gluposti to stvarno....
Ali da li je nekima bitno kakva je pesma,bitno je da to peva Celine i to je ya njih gotova prica Prinčevi

SAVETUJEM TI STIPICE DA IH SVE POPLJUJES U TVRDOM MISU Laughing Laughing Laughing

Hahaha.. Rado bih, ali znaš da imaju oni koji samo kad spomeneš riječ gay odmah nariču o homofobiji...

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 27.03.11 3:02

hvala svima na bodovima pogotovo na dvanaesticama od ELWERSTONIJE, TWILIGHTA I ostalih Smile hvala i ILLUMIJI na 10-tki... ono i griffin mi prvi put dao bodove.. brijem da je ovo prvi put da sam se ovak puno nabrao trojki Smile hvala i verki koja mi je nakon dugo vremena dala malo više bodove Wink hvala mami i tati što su me rodili Smile hihi pusa svima Razz
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 27.03.11 3:11

i ČESTITKE DUJMIĆU jer će napokon organizirati hsc Wink
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 27.03.11 3:21

Vama je neko gay zato što mu se sviđa pjesma koju pjeva Celine Dion? Svašta.
Ja ako slušam svu vrstu muzike, logično je da će mi se svidjeti i pjesma od Celine i pjesma od AC/DC. A vi pošto patite za dobrim rezultatima, odmah okrećete na to kako su forumaši gayevi pa ne glasaju za vašu pjesmu. Grow. Up.

BTW, da se nadovežem na priču gdje sam ja prozvan što se tiče mog odlaska u Beograd kombijem Very Happy Ja ne vidim šta je tu 'sramota', to što se neki beogradski džiber tu kurči (nek ide shock, boli me) kako je faca i sl, mene ne može isfurati Very Happy Ja sam bar bio na ESC-u Very Happy
A sve se bojim da se ti voziš limuzinom. Ako, naravno, znaš šta je to. A kako nećeš znati jel. I iako govori da ovo nije pročitao, vjerovatno jeste Very Happy

PS Zbog toga sam večeras (i popodne) štucao Very Happy Ljudi bez života me komentarisali Very Happy

Do nečijeg odgovora, bye Very Happy

The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 27.03.11 3:36

croato je napisao/la:i ČESTITKE DUJMIĆU jer će napokon organizirati hsc Wink

već ga je organizirao jednom
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by frozen on 27.03.11 3:47

sandy je napisao/la:
croato je napisao/la:i ČESTITKE DUJMIĆU jer će napokon organizirati hsc Wink

već ga je organizirao jednom
ali ne kao pobjednik Wink
frozen
frozen

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 27.03.11 5:43

Ajme odvratno, rezultati su oodvratni! Gade mi se glasovi puno zemaljaa! Vidi se ovdje da neki itekako proračunato glasuju, ajme bljak. PUJ!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 27.03.11 7:05

Kao prvo, sta je s ovim forumom vise mi ne pamti lozinku pa sam jedva se ulogirao...
NE NE zapravo kao prvo trebalo je ici ovo Puke Puke Puke Puke Puke
Kao trece lose 12. mjesto al ocekivano jer kvaliteta na ovom forumu je ovo Puke a fala Portaniji, Rumiji, Verbenii, Vennezii i ostatku svijeta koji su mi dali bodove!
A kao NAJVAŽNIJE, molim gospodina Janka da mi objasni zast je pokazivao moju sliku jer ak tko zeli me upoznat ili dodat na fejsu to jednostavno me moze pitat, Janko evo i tebi ovo Puke Puke Puke Puke Puke

I Lunke nisam te zaboravio, al jednostavno bilo je puno boljih pjesama, i cestitke pobjedniku iako nezasluzeno....

Zaključak :
Puke

Aj sad laku noc Wink
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 27.03.11 10:31

Hvala svima na pohvalama
Vidim da se SVIMA ali baš SVIMA svidjela pobjednička pjesma Very Happy Smile Laughing
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 27.03.11 11:59

Veronica je napisao/la:dobro sad kad smo se svi lijepo ispovraćali.možemo krenuti sa 49. HSC-om

Very Happy

cheers cheers cheers
Goxy
Goxy

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 27.03.11 12:01

Veronica je napisao/la:dobro sad kad smo se svi lijepo ispovraćali.možemo krenuti sa 49. HSC-om

Very Happy

Laughing Laughing Laughing
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 27.03.11 12:59

Čestitke Dujmo! Iskreno se nadam da na idućem HSC-u idem u prokleto finale!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 27.03.11 13:00

Vladan je napisao/la:
H8er je napisao/la:
Nije 'provijerim' nego 'provjerim'. Smile

Daj majke ti ne ispravljaj tuđe greške, ipak je ovo forum, ne čas jezika i književnosti. :-)

neka pusti ga Very Happy

i janko ovo mi se omaklo, znam da je provjerim, nisam toliko glup ahhahahahha Very Happy
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

Korisnički profil https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by Velvet on 27.03.11 15:33

Cestitke svima ! Wonderland zadovoljan Very Happy
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

Korisnički profil https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

Postaj by asteroid on 27.03.11 20:22

I da zaboravio sam. Čestitke Lunketu na super organizaciji!!! Magična plovidba je bila Very good!
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 27.03.11 20:23

asteroid je napisao/la:I da zaboravio sam. Čestitke Lunketu na super organizaciji!!! Magična plovidba je bila Very good!

aaaaaaaaaaaaaa I love you I love you I love you
Lunke
Lunke

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 27.03.11 21:24

Duje je napisao/la:
Vladan je napisao/la:

neka pusti ga Very Happy

i janko ovo mi se omaklo, znam da je provjerim, nisam toliko glup ahhahahahha Very Happy

Ma znaš da te zezam za pravopis, ne smeta meni. Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Fonsi on 27.03.11 23:54

MAGIČNA PLOVIDBA DO DRUGOG MJESTA!!!! Hvala svima na bodovima, moj najbolji rezultat cheers Lunke odlična organizacija! Ponovilo se...
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 28.03.11 0:02

Fonsi je napisao/la:MAGIČNA PLOVIDBA DO DRUGOG MJESTA!!!! Hvala svima na bodovima, moj najbolji rezultat cheers Lunke odlična organizacija! Ponovilo se...

Hvala i cestitam,super pesmica Prinčevi
Lunke
Lunke

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Fonsi on 28.03.11 0:05

Lunke je napisao/la:
Fonsi je napisao/la:MAGIČNA PLOVIDBA DO DRUGOG MJESTA!!!! Hvala svima na bodovima, moj najbolji rezultat cheers Lunke odlična organizacija! Ponovilo se...

Hvala Wink
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 28.03.11 0:08

Fonsi je napisao/la:
Lunke je napisao/la:

Hvala Wink

ja dao 12 Razz
Goxy
Goxy

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 20 / 20. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

[Vrh]