EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

+28
Kuert.W
asteroid
Ighor
Steffan
HaYrOLa
Duje
Jasmin
Mara
Velvet
Lucas
Zagreb16
Leo
Misfit
Goxy
Mr.bobo
Tinchey
Marijo
The Đole
Cvjećko
Fonsi
ESCbigFan
Veronica
>>Been<<
Kruno
^.^ Swedish Hero
sandy
Lunke
Pauly D
32 posters

Stranica 2 / 21. Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by ESCbigFan 06.03.11 1:24

Pjesma je odlicna,pogotovo na english...
mada je STOTINAMA GIDINA bilaaaaa mnoooogo boljaaaaaaaaa.
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Fonsi 06.03.11 1:31

sandy je napisao/la:It's a beautiful lie
It's the perfect denial
Such a beautiful lie to believe in

face it, pjesma je jadna Sad

Odličan citat! Ali face it, pjesma nije jadna već prejadna! Very Happy
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Veronica 06.03.11 1:33

evo ja je slušam sad stalno nekako,dobra je,mislim neće pobjediti,ali moze uci u finale u onakvoj konkurenciji...naravno u finalu 15.mjesto plafon

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Pauly D 06.03.11 1:37

Ovo može u finale, pogotovo jer ovo nije godina gdje ima ovakvih pjesama na pretek, ako je mogao Island prošle godine u TOP 3 u PF bit onda mi možemo barem 10. Smile

Onako zamišljam Dariju zgodnu, sređenu, plesače, back vokale, ventilatore atmosferu, moglo bi to i ispast dobro na velikoj pozornici Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Veronica 06.03.11 1:39

pa i lani su rumunji sa sličnom pjesmom bili treci Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Cvjećko 06.03.11 1:40

Bruno je napisao/la:Ovo može u finale, pogotovo jer ovo nije godina gdje ima ovakvih pjesama na pretek, ako je mogao Island prošle godine u TOP 3 u PF bit onda mi možemo barem 10. Smile

Onako zamišljam Dariju zgodnu, sređenu, plesače, back vokale, ventilatore atmosferu, moglo bi to i ispast dobro na velikoj pozornici Smile

...ako ''plesačima'' podrazumjevaš one tipove koji iskoče na scenu i sve pokvare, neće ni u finale, kamoli TOP 10.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Pauly D 06.03.11 1:41

Veronica je napisao/la:pa i lani su rumunji sa sličnom pjesmom bili treci Smile

Imali su jak refren, a to je ono što nama treba, neka dodaju neki beat na refren, ili bubnjeve bilo šta Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Gost 06.03.11 1:46

Bruno je napisao/la:
Veronica je napisao/la:pa i lani su rumunji sa sličnom pjesmom bili treci Smile

Imali su jak refren, a to je ono što nama treba, neka dodaju neki beat na refren, ili bubnjeve bilo šta Smile

Ovo je moje mišljenje: Boris je uradio ovu "light" verziju pesme, jer ona baš i ne bi pristajala kao jača Žigi i Žaku. Sada kada je video da je pobedila Daria, možda će i uraditi nešto brže i jače.

Biće ovo super, don't worry! Wink

Evo, Nuk Mundem Pa Ty prošle godine je bila preslaba, pa su posle pretvorili ružno pače u labuda. Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Cvjećko 06.03.11 1:46

Aaaaa, ja tek sad skužio da se pjesma na engleskom zove Break a Leg, ahahah, nidje veze, isto kao BiH Love in rewind, a nd bosanskom Sito.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by sandy 06.03.11 1:47

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HVa9NzXlVpA

evo slični smo Armeniji Laughing

boom chaka, chaka
ma i ovo mi se čini bolje, hahah, koma Razz
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Pauly D 06.03.11 2:11

Na kladionicama u zlatnoj sredini trenutno Surprised Imamo solidne koeficijente, ja sam mislio zadnji da ćemo bit. Surprised

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by The Đole 06.03.11 2:14

Meni je bolja LAHOR verzija od engleske, ali obe su super cheers
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Pauly D 06.03.11 2:19

"Jako sam uzbuđena, nisam očekivala pobjedu protiv Jacquesa koji je već poznat, na sceni je već više od deset godina, bilo je teško ali dakako da sam se nadala pobjedi", rekla je Daria nakon što je proglašeno kako je upravo ona pobjednica DORE 2011. Pjesma "Lahor" Borisa Đurđevića joj je, kako je rekla, iznimno legla zbog elemenata soula i r'n'b'-a.
Najveća joj je podrška bila obitelj, a njezinoj su pobjedi, kako je rekla, pomogli glas, simpatičan naglasak i koreografija. Daria je nakon pobjede najavila i kako će ispuniti svoje obećanje o povratku u Hrvatsku ako pobijedi na Dori.
"Sada ću se sasvim sigurno vratiti u Hrvatsku, već sam dva mjeseca ovdje u Zagrebu gdje ću nastaviti raditi, a ljeti planiram biti u Zadru", rekla je Daria.
Za nastup na Eurosongu u Dusseldorfu Dria je najavila "sjajan scenski nastup" s odličnom koreografijom.


"Nakon ove pobjede sasvim sigurno ću se opredijeliti za glazbenu karijeru, još nemam ponude ali svakako ostajem na glazbenoj sceni", otkrila je Daria.
"Svi koji su ispali dali su mi podršku, Katica Marinović pisala mi je uoči emisije i zaželjela sreću, sa njom sam bila najduže, skoro dva mjeseca u stanu tijekom ovih emisija.", kazala je Daria.


Iznenađenje pobjedom nije krio ni autor pobjedničke skladbe Boris Đurđević. "Iznenađen sam i sretan sam što sam pobijedio i što moja pjesma ide na Eurosong. Stvarno mi je izuzetno drago. Teško je sada prognozirati kako ćemo proći, u svakom slučaju potrudit ću se da pjesmu upakiram jako dobro i nadam se da ćemo ju pjevati na engleskom", rekao je Boris Đurđević.



Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Pauly D 06.03.11 2:21

Znači bit će nova verzija cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Gost 06.03.11 2:22

Bruno je napisao/la:Na kladionicama u zlatnoj sredini trenutno Surprised Imamo solidne koeficijente, ja sam mislio zadnji da ćemo bit. Surprised

Teško da će neko skinuti Makedoniju sa poslednje pozicije.

Ma bre gde zadnji, pesma je za sada prosek, ako ne i bolja od većine! Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Marijo 06.03.11 3:35

meni se pjesma jako svidaaaaa Very Happy Daria je ekstra I love you
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Tinchey 06.03.11 3:41

Oni se moraju rješiti glupog wnnabe DJ-ja i plesača, i trebaju naći neke nove prateće vokale odmah!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Mr.bobo 06.03.11 5:35

Da je pjeva na Hrvatskom bilo bi katastrofa... no pjeva na engleskom... i zvući baš super...

...eh da već 10 godina primjenjujemo engleske verzije... ne bi se onakvih debakala nagledali...

...vjerovao sam u Femminem i njihovu fantastično pjesmu...
...ali nije bila na engleskom...

...sad opet imamo dobru pjesmu + karizmatičnu izvođačicu + englesku verziju...

...pa da vidimo jel moja teza točna...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Goxy 06.03.11 10:28

ajme kako mi se gadi onaj odvartan žiri
najviš me razočarao Babić mislio sam da on nije takav da prima lovu ali očito je
Stotinama godina je tako divna pjesma
meni darija malo liči na transvestita Razz
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Kruno 06.03.11 10:30

Lahor mi je baš ušao u uho.
Siguran sam da će Boris pjesmu poboljšati.
Refren mora biti upečatljiviji i s puno efekata.
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Kruno 06.03.11 10:32

escboy1997 je napisao/la:ajme kako mi se gadi onaj odvartan žiri
najviš me razočarao Babić mislio sam da on nije takav da prima lovu ali očito je
Stotinama godina je tako divna pjesma
meni darija malo liči na transvestita Razz

hehe Prinčevi
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Pauly D 06.03.11 14:26

26. smo i rastu nam koeficijenti, padamo Sad

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Veronica 06.03.11 14:48

kako padamo bili smo sinoć 30 -.- i šta uopće gledate te kladionice Smile


dakle


tekst se još moze mjenjati i vjerojatno i hoće,meni je pjesma sad skroz dobra,da ju pjeva franka batelić pun pogodak,dalje pjesma ce biti poboljšana produkcijski,đurđević i njegov tim nisu od jučer...neće se ljudi blamirati.dalje ziri je navodno glasovao prema engleskim verzijama pjesama,i kazu da je stotinama godina iznimno loša,a i ja ju sad slušam pa pjesma je prosjek i ne bi bila zamjećena na ESC-u sigurno,tako da Lahor ilitiga Break a leg ima taj neki efekt...bit ce nova verzija đurđević je vec najavio...a mozda i novi tekst...tko zna....mislim da se ne trebate brinuti voe godine hocemo li u finale...esctoday komentare i kladionice ne gledajte to ništa ali baš ništa ne znači...esc gleda cijela europa,a ne tih 150 koji komtntiraju na raznoraznim forumima Smile da ne spominjem da oni pa moglo bi se reci i ne glasuju Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Pauly D 06.03.11 14:57

Veronica je napisao/la:kako padamo bili smo sinoć 30 -.- i šta uopće gledate te kladionice Smile


dakle


tekst se još moze mjenjati i vjerojatno i hoće,meni je pjesma sad skroz dobra,da ju pjeva franka batelić pun pogodak,dalje pjesma ce biti poboljšana produkcijski,đurđević i njegov tim nisu od jučer...neće se ljudi blamirati.dalje ziri je navodno glasovao prema engleskim verzijama pjesama,i kazu da je stotinama godina iznimno loša,a i ja ju sad slušam pa pjesma je prosjek i ne bi bila zamjećena na ESC-u sigurno,tako da Lahor ilitiga Break a leg ima taj neki efekt...bit ce nova verzija đurđević je vec najavio...a mozda i novi tekst...tko zna....mislim da se ne trebate brinuti voe godine hocemo li u finale...esctoday komentare i kladionice ne gledajte to ništa ali baš ništa ne znači...esc gleda cijela europa,a ne tih 150 koji komtntiraju na raznoraznim forumima Smile da ne spominjem da oni pa moglo bi se reci i ne glasuju Smile


cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Pauly D 06.03.11 14:59

JACQUES
5+6+5=15
9+10+10=29
9+9+9=27


DARIJA
5+7+5=17
10+9+10=29
7+8+8=23


Glasovi žirija Smile Huljić+Seve+Babić

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 2 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 21. Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.