EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 45 | Rezultati prvog i drugog polufinala | Aquilonia | Asterix

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

HSC 45 | Rezultati prvog i drugog polufinala | Aquilonia | Asterix - Page 8 Empty Re: HSC 45 | Rezultati prvog i drugog polufinala | Aquilonia | Asterix

Postaj by HaYrOLa on 03.03.11 22:59

Da li je moguce da je Djordje poslednji!!!??? Jbt, pa super mu je pesma bila... Eto, dok sam mu ja govorio da se smiri i sputsti na zemlju, on nista, sad da posalje i Isusa da ga rpedstavlja bio bi poslednji opet...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HSC 45 | Rezultati prvog i drugog polufinala | Aquilonia | Asterix - Page 8 Empty Re: HSC 45 | Rezultati prvog i drugog polufinala | Aquilonia | Asterix

Postaj by HaYrOLa on 03.03.11 23:00

NANCY DO POBEDE!!!

PODRZITE NASU LEPOTICU! Smile

HSC 45 | Rezultati prvog i drugog polufinala | Aquilonia | Asterix - Page 8 NANCY444
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by The Đole on 03.03.11 23:01

Hayrolin komentar govori dovoljno Very Happy Mislim na to da se glasa po imenu zemlje Very Happy
Zato se ide na pauzu sad, dok se ovde ne popravi stanje.
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 03.03.11 23:01

HaYrOLa je napisao/la:NANCY DO POBEDE!!!

PODRZITE NASU LEPOTICU! Smile

HSC 45 | Rezultati prvog i drugog polufinala | Aquilonia | Asterix - Page 8 NANCY444

Very good! Very good!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Postaj by Lucas on 03.03.11 23:03

asteroid je napisao/la:PRVO POLUFINALE
8. ____________ 55
9. Trau 54
10. Fairytale Quarantine 52
11. Schteffansdomia 49
12. Rumia 37
13. Griffin Empire 35
14. Wonderland 33

DISKVALIFICIRAN:
Fabray 60

DRUGO POLUFINALE
8. _______________59
9. Aranna 52
10. Fairyland 51
11. Illumia 48
12. Papronia 44
13. Voyager 38
14. Republic of Djordje 38

DISKVALIFICIRAN:
Alexandria 59 (da je glasao, prošao bi)

Zamalo... Aj dobro za početak!!!
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

Postaj by Velvet on 03.03.11 23:05

STRASNO!
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 03.03.11 23:10

ĐORĐE ZADNJI
omg???
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 03.03.11 23:13

ovo je nevjerojatno! ponavlja se hsc 29 gdje mi je falio bod Smile
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 03.03.11 23:17

Šteta, propala mi odlična pjesma. Mislio glasat danas kad se vratim iz škole jer mi je internet prije užasno zapinjao, al zakasnio.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lucas on 03.03.11 23:19

Bruno je napisao/la:Šteta, propala mi odlična pjesma. Mislio glasat danas kad se vratim iz škole jer mi je internet prije užasno zapinjao, al zakasnio.
Jedna 12-ica u finalu bila sigurna!!!
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 03.03.11 23:21

Bruno je napisao/la:Šteta, propala mi odlična pjesma. Mislio glasat danas kad se vratim iz škole jer mi je internet prije užasno zapinjao, al zakasnio.

Pjesma je predobra! Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 03.03.11 23:25

^^ Hvala, meni je isto bila savršena. Al eto, šta je tu je, svakako je bila na granici za upast, što je sramotno, u finalu nebi ni ostvarila rezultat koji zaslužuje pa možda bolje da je diskvalificirana.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Andrej87 on 03.03.11 23:33

Ocekivan neprolazak pored toliko zvucnih imena sa nezanimljivim pesmama
Andrej87
Andrej87

Broj postova : 353

Kontinent Helia
Zemlja: Papronia
Obavijest: Delta Goodrem - Dancing With A Broken Heart

http://gossipboyns.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 03.03.11 23:44

Andrej87 je napisao/la:Ocekivan neprolazak pored toliko zvucnih imena sa nezanimljivim pesmama

Very good! Slažem se... Crying or Very sad
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 03.03.11 23:45

Mad

Hvala svima na glasovima Sad
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Freak For Life on 04.03.11 0:25

Jeeeeej! =D Opet u finalu nakon onog debakla. XD
Puno hvala svima koji su nam omogućili prolazak! =)

I čestitke svima ostalima koji su prošli! =D
Freak For Life
Freak For Life

Broj postova : 107

Kontinent Helia
Zemlja: 10 Regions of Mobus
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 04.03.11 0:27

Prosaooooo cheers
Prvo polufinale odlicno...iskeno Djordje je zasluzio finale sa pesmom i on je najvece iznenadjenje neprijatno...drago mi je za Beograd,pesma im je super,bas mi cudno da Helia voli takav stil Prinčevi

Zahvaljujem svima koji su glasali za mene...u finalu ne ocekujem apsolutno nista,kao ni do sad Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 04.03.11 1:19

o supeer prosao sam Smile
hvala svima Smile
i steta za Fabray , odlicna im je pjesma!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 04.03.11 1:44

Odlične sličice za prezentaciju finalista, ime zemlje je malo krivo napisano, haha
hvala svima na bodovima za Sireniu Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Postaj by Fonsi on 04.03.11 1:55

Ja sam prošao Razz Hvala svima... Čestitke ostalim finalistima!
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

[Vrh]