EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

Helia Song Contest 43 | Final Results | Horehronia - Balestea

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Helia Song Contest 43 | Final Results | Horehronia - Balestea Empty Helia Song Contest 43 | Final Results | Horehronia - Balestea

Postaj by Veronica on 19.02.11 20:41

Dobdrodošli na finalne rezultate,vrijeme je da saznamo tko je pobjednik 43. Helia Song Contesta!

Helia Song Contest 43 | Final Results | Horehronia - Balestea 2u4h9aa

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 43 | Final Results | Horehronia - Balestea Empty Re: Helia Song Contest 43 | Final Results | Horehronia - Balestea

Postaj by Cvjećko on 19.02.11 20:41

Hvala na 3 Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Helia Song Contest 43 | Final Results | Horehronia - Balestea Empty Re: Helia Song Contest 43 | Final Results | Horehronia - Balestea

Postaj by Steffan on 19.02.11 20:42

Yay Smile
Hvala na 4 Verka Smile
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 19.02.11 20:42

Meni su imageshack i tinypic uzasno spori,a večeras izlazim,pa ne želim pola večeri provesti za kompom,pa hocete li rezultate sutra ili sada sa linkom?

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 19.02.11 20:43

fala na petardi Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 19.02.11 20:43

Link Wink
Cvjećko
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 19.02.11 20:43

s linkom sada i ja moram vanka Very Happy
Jasmin
Jasmin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 19.02.11 20:43

cheers
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tinchey on 19.02.11 20:48

Moram reći da je Horehronia itekako zaslužila ovu pobjedu!
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 19.02.11 20:48

Ovaj top4 mi jako poznat dajte maalo promene uvek isti No

Horehronia i Lightland nisu za top4 Mad
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 19.02.11 20:50

strajker je napisao/la:Ovaj top4 mi jako poznat dajte maalo promene uvek isti No

kažeš ti

Inače hvala svima na bodovima,od svih dobro jedna mala iznimka Trau samo nije dao Smile i samo jedna 12 ahahhaha I love you

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Steffan on 19.02.11 20:51

Ahhha Vidi Verku sto cestita
Spoiler:
sama sebi

Lol zadnji Razz
Cestitke Verki i ostalima i fala svima koji su glasali za nas XD
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by strajker on 19.02.11 20:51

Veronica je napisao/la:
strajker je napisao/la:Ovaj top4 mi jako poznat dajte maalo promene uvek isti No

kažeš ti

Inače hvala svima na bodovima,od svih dobro jedna mala iznimka Trau samo nije dao Smile i samo jedna 12 ahahhaha I love you

Ma znaš da mrzim ovu što je trebala otić na pauzu Very Happy
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 19.02.11 20:52

jeste primjetili nešto nekadašnji big 4 na prva 4 mjesta,baš kako je i na listi uspješnosti bilo Smile

Veronica
administrator

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Zagreb16 on 19.02.11 20:54

Jel onda 6.mjesto za Fairyland ili Elwerstoniu....imamo isti broj bodova???
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 19.02.11 20:55

hahaaaha opet Verka, ja sam zadovoljan svojim 5. mjestom, iako od nekih zemalja dobit bodove je fakat lutrija Very Happy
Jasmin
Jasmin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 19.02.11 20:56

Čestitkeee....Very Happy jeje cheers sad čak nisam ni zadnji...:DDD

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 19.02.11 20:57

Čestitke pobjedniku Smile
Ja sam očekivao malo više od svog plasmana Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 19.02.11 20:57

Čestitke svima Smile
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

Korisnički profil http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 19.02.11 20:57

Ovo je super, ja prezadovoljan!

Hvala:
Wonderlandu na 12;
Sverigelandu na 12;
Fire Kingdomu na 12;
Trauu na 12;
Elwerstoniji na 12;
10 Regions of Mobius na 12 [razmjenili 12ke Very Happy]

Westlifeu na 10;
Đorđu na 10; BTW meni ovaj Đorđe još nikako otkad učestvuje nije dao 12, dao mi je 5-6 puta 10, al' još nikad 12 Laughing

I hvala dragoj Verbenki na 8 I love you

Uglavnom, hvala svima koji su glasali za Gagu Smile

Čestitke pobjednici, fakat opet ostajemo u Horehroniji, ja bih radije u Alexandriu, odavno nisam tamo bio lol Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Kontinent Helia
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 19.02.11 20:58

Inače,Sverigeland i Lightland su imali daleko najbolje pjesme na ovom HSC-u Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 19.02.11 21:03

Ja na kraju od silnih 0 nisam ni uspeo videti svoj plasman ahhahahahahhaha Laughing Laughing

Klasika,od istih zemalja uvek ostajem bez poena "NA ZAPADU NISTA NOVO"...hvala svima koji su dali poene,posebno Sandy i Aquiloniji na 12 Hayroli na 8 i ostatku ekpie koji su glasali za mene.

Sto se tice pobednice,jako lepa pesma...jeste da je dobila 7 od mene,ali nijanse su odlucivale,a s'obzirom da je moja 12 na drugom mestu ja sam izuzetno zadovoljan.

3 i 4 mesto je suvisno komentarisati Prinčevi

Toliko od mene Bye!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Lunke on 19.02.11 21:03

Kruno!! je napisao/la:Inače,Sverigeland i Lightland su imali daleko najbolje pjesme na ovom HSC-u Wink

ahahhahhhhhhhhahahahahahhahahaha
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]