EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 42 `·.¸¸.·´´¯`··._.· REZULTATI POLUFINALA¸¸.·´´¯`··._.· Oro , Fairyland

Stranica 18 / 18. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Go down

HSC 42 `·.¸¸.·´´¯`··._.· REZULTATI POLUFINALA¸¸.·´´¯`··._.· Oro , Fairyland - Page 18 Empty Re: HSC 42 `·.¸¸.·´´¯`··._.· REZULTATI POLUFINALA¸¸.·´´¯`··._.· Oro , Fairyland

Postaj by Kruno on 12.02.11 0:21

Ajme ja sam prošao u finale Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

HSC 42 `·.¸¸.·´´¯`··._.· REZULTATI POLUFINALA¸¸.·´´¯`··._.· Oro , Fairyland - Page 18 Empty Re: HSC 42 `·.¸¸.·´´¯`··._.· REZULTATI POLUFINALA¸¸.·´´¯`··._.· Oro , Fairyland

Postaj by dogmeat on 12.02.11 1:25

sandy je napisao/la:Ja moram spomenuti kako je pjesma Rumie savršena u ovoj talijanskoj verziji
šteta da nije prijavio ovu
https://www.youtube.com/watch?v=8_erNGdfJfA I love you
Haggardova verzija je prva koju sam čuo. Ali Herr Mannelig je tradicionalna švedska balada, tako da sam odlučio da izaberem ovu pesmu, na švedskom jeziku, koju peva švedska grupa sa tradicionalnim instrumentima. Wikipedia kaže da postoji 14 modernih verzija Herr Mannelig-a, uglavnom na švedskom, takođe se može naći sem na italijanskom i na nemačkom, ruskom i beloruskom.
A o Haggardu; to je jedan od mojih omiljenih bendova tako da ću ih verovatno slati i negde u budućnosti.

Lepo je da ti se svidela pesma :]

dogmeat

Broj postova : 53

[Vrh] Go down

Postaj by sandy on 12.02.11 2:42

dogmeat je napisao/la:
sandy je napisao/la:Ja moram spomenuti kako je pjesma Rumie savršena u ovoj talijanskoj verziji
šteta da nije prijavio ovu
https://www.youtube.com/watch?v=8_erNGdfJfA I love you
Haggardova verzija je prva koju sam čuo. Ali Herr Mannelig je tradicionalna švedska balada, tako da sam odlučio da izaberem ovu pesmu, na švedskom jeziku, koju peva švedska grupa sa tradicionalnim instrumentima. Wikipedia kaže da postoji 14 modernih verzija Herr Mannelig-a, uglavnom na švedskom, takođe se može naći sem na italijanskom i na nemačkom, ruskom i beloruskom.
A o Haggardu; to je jedan od mojih omiljenih bendova tako da ću ih verovatno slati i negde u budućnosti.

Lepo je da ti se svidela pesma :]

svi videi na yt od Haggarda - Herr Manneling su baš na talijanskom
a ova verzija na švedskom je od druge grupe - Garmarna

edit: nisam te odmah shvatila, sad kužim što si htio reći Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 12.02.11 10:51

Waka_Waka je napisao/la:Ajde dosta vas je!!! Ja pjesme za taj forum biram random odabirom, jer jedan krug traje 24 sata, tj. prijave 24 sata! I stvarno vas je dosta, šta ste se nadigli svi? Nađite si drugu zabavu! Stvarno pretjerujete, šta ako sam pobjedio? Nek sam! Popustite više mene, dosadni ste!

ahahahahahhaha a šta ćeš tuže se ljudi na tebe,naravno da im se to gadi kad je pokvareno i bezobrazno Wink nije problem kaj si ti pobjedio nego kaj šalješ pjesmu kojoj ovdje nulu daješ,a to poštena osoba ne radi,ili si toliko gladan pobjede da te nije briga kaj to ne voliš...ili a zna se šta je drugo Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 18 / 18. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

[Vrh]