EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

+20
Marijo
Sammi
Leo
Zagreb16
asteroid
Pauly D
Cvjećko
Kruno
Goxy
misterdoublem
Ighor
Veronica
The Đole
>>Been<<
Lunke
Tinchey
Misfit
Velvet
sandy
HaYrOLa
24 posters

Stranica 3 / 19. Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by sandy 16.02.11 1:51

Ja već napisala, onaj tko pobjedi ne mora nužno na ESC, žiri može odabrati bilo koju pjesmu s festivala da predstavlja Italiju Smile
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by Lunke 16.02.11 1:53

sandy je napisao/la:Ja već napisala, onaj tko pobjedi ne mora nužno na ESC, žiri može odabrati bilo koju pjesmu s festivala da predstavlja Italiju Smile

Pa dobro jasno mi je to,ali ja sam te pitao jel i ovih sutrasnjih 8 ulaze u trku za ESC,posto na ESC stranicama se pominju samo ovih 14???
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by HaYrOLa 16.02.11 1:55

juuuuuuuuuuuuuuu na sta lici Anna Oxa, majko sveta, al to je ona, zna se kako sse pre pricalo `Za uspesan festival te godine se gleda da li ucestvuje Ann Oxa ili ne`. ali pesma je super, al mi je bolja mladja anna sad cu da vidim Patticu Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by HaYrOLa 16.02.11 1:57

Naravno Patty jos nisu okacili Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by sandy 16.02.11 1:57

Lunke je napisao/la:
sandy je napisao/la:Ja već napisala, onaj tko pobjedi ne mora nužno na ESC, žiri može odabrati bilo koju pjesmu s festivala da predstavlja Italiju Smile

Pa dobro jasno mi je to,ali ja sam te pitao jel i ovih sutrasnjih 8 ulaze u trku za ESC,posto na ESC stranicama se pominju samo ovih 14???

DA, bilo koja pjesma s festivala ulazi u opciju da predstavlja Italiju pa tako i tih 8 Very Happy
tako sam ja shvatila
Inače Sanremo ima dva pobjednika, jednog iz kategorije Artisti i jednog iz kategorije Giovanni
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by Lunke 16.02.11 2:18

Ne verujeeeeeeeemmmmmmmmmm ispasce mi jedna Ana,a mozda i obe Crying or Very sad
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by Lunke 16.02.11 2:21

KATASRTROFALNOOOOOOOOOOOOOOO Ispale i Anna Oxa i Anna Tatangelo dve najbolje pesme veceras po meni....STVARNO SAM RAZOCARANNNNNNNNNN Crying or Very sad
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by sandy 16.02.11 2:28

Lunke je napisao/la:KATASRTROFALNOOOOOOOOOOOOOOO Ispale i Anna Oxa i Anna Tatangelo dve najbolje pesme veceras po meni....STVARNO SAM RAZOCARANNNNNNNNNN Crying or Very sad

Slažem se, jesu oni normalni? Sad u četvrtak bi trebala proći jedna od njih
ajmeeeeee ovo je gore od našeg Žige, ako me oni razočaraju, ubit će se, hahah, ajme Crying or Very sad
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by Lunke 16.02.11 2:31

sandy je napisao/la:
Lunke je napisao/la:KATASRTROFALNOOOOOOOOOOOOOOO Ispale i Anna Oxa i Anna Tatangelo dve najbolje pesme veceras po meni....STVARNO SAM RAZOCARANNNNNNNNNN Crying or Very sad

Slažem se, jesu oni normalni? Sad u četvrtak bi trebala proći jedna od njih
ajmeeeeee ovo je gore od našeg Žige, ako me oni razočaraju, ubit će se, hahah, ajme Crying or Very sad

Kakav sad cetvrtak??? znaci postoji sansa da jedna bude vracena???

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by HaYrOLa 16.02.11 2:33

Molim??? Ane ispale ??? AHAAHAHAHHAAHAHA

Ja sam sanjao da Patty pobedjuje, ta je*ulja je odradila ceo RAI Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by sandy 16.02.11 2:35

Lunke je napisao/la:
sandy je napisao/la:
Lunke je napisao/la:KATASRTROFALNOOOOOOOOOOOOOOO Ispale i Anna Oxa i Anna Tatangelo dve najbolje pesme veceras po meni....STVARNO SAM RAZOCARANNNNNNNNNN Crying or Very sad

Slažem se, jesu oni normalni? Sad u četvrtak bi trebala proći jedna od njih
ajmeeeeee ovo je gore od našeg Žige, ako me oni razočaraju, ubit će se, hahah, ajme Crying or Very sad

Kakav sad cetvrtak??? znaci postoji sansa da jedna bude vracena???


Da spominjali su Giovedi (četvrtak) i da nije sve izgubljeno, Talijani vole razvlačiti i dramatizirat, hihi Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by HaYrOLa 16.02.11 2:41

sandy je napisao/la:
Lunke je napisao/la:
sandy je napisao/la:
Lunke je napisao/la:KATASRTROFALNOOOOOOOOOOOOOOO Ispale i Anna Oxa i Anna Tatangelo dve najbolje pesme veceras po meni....STVARNO SAM RAZOCARANNNNNNNNNN Crying or Very sad

Slažem se, jesu oni normalni? Sad u četvrtak bi trebala proći jedna od njih
ajmeeeeee ovo je gore od našeg Žige, ako me oni razočaraju, ubit će se, hahah, ajme Crying or Very sad

Kakav sad cetvrtak??? znaci postoji sansa da jedna bude vracena???


Da spominjali su Giovedi (četvrtak) i da nije sve izgubljeno, Talijani vole razvlačiti i dramatizirat, hihi Very Happy

Ma ovo je neka fora , Ana T. im je jedna od najboljih pevacica, a o Ani da ne pricam, mada se secam posle pobede `99 je uvek bila pri dnu kad bi nastupala... A Patty je super Smile ona uvek iste pokrete pravi kad peva, hahaahha, niej losa pesma, naravno moj ultimativni favorit od objavljivanja spiska Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by Lunke 16.02.11 2:50

http://www.eurosong.hr/eurosong/sanremo-2011-kratak-pregled

Dakle ima nade za Anu i Anu Aha! Prinčevi Ali cim su ih vec na startu izbacili tesko da mogu biti izabrane da predstavljaju Italiju Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by sandy 16.02.11 2:55

Znači obe Anne još imaju šanse za veliko finale u subotu, u 3. večeri se dvoje od ukupno četvero eliminiranih iz prve dvije večeri vraćaju u igru, nadam se da će to biti obe Anne, a jedna sigurno hoće Smile

Lunke mogle bi biti, nikad ne znaš s Talijanima, jao Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by HaYrOLa 16.02.11 2:59

evo gledam ovo proglasenje, sa iseccima pesama, ovo je strasno!!! Pa njih dve su bile najbolje!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by misterdoublem 16.02.11 3:10

Pa, nisam gledao.. San Remo ce trajati jos nekoliko dana, tako da uskoro saznajemo.. Smile

misterdoublem

Broj postova : 135

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by misterdoublem 16.02.11 3:23

Ne svidja mi se sto Italija sudjeluje izravno u finale, tako da sada nazalost imamo: Big 5..

misterdoublem

Broj postova : 135

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by sandy 16.02.11 17:51

HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“ - Page 3 Empty Re: ITALIJA | Raphael Gualazzi — „Madness of Love“

Postaj by sandy 16.02.11 18:18

MOJ TOP 5
Anna Tatangelo - Bastardo
Luca Barbarossa & Raquel del Rosario - Fino in fondo
Anna Oxa - La mia anima d’uomo
Al Bano - Amanda è libera
Giusy Ferreri - Il mare immenso