EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 41 | Polufinalni rezultati | Lynette,Elwerstonia

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

HSC 41 | Polufinalni rezultati | Lynette,Elwerstonia - Page 9 Empty Re: HSC 41 | Polufinalni rezultati | Lynette,Elwerstonia

Postaj by Fonsi on 05.02.11 2:25

Hvala svima na bodovima i čestitkama I love you Naravno, čestitam i ostalim finalistima Very good!
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

Korisnički profil

[Vrh] Go down

HSC 41 | Polufinalni rezultati | Lynette,Elwerstonia - Page 9 Empty Re: HSC 41 | Polufinalni rezultati | Lynette,Elwerstonia

Postaj by The Đole on 05.02.11 2:50

Već sam se bio prepao da nisam prošao Very Happy Hvala svima i čestitke svima koji su prošli!
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Steffan on 05.02.11 10:04

A hbg... ovo je prvi put da sam bas ocekivao da prodjem... Sad

Cestitke finalistima... Smile
Steffan
Steffan

Broj postova : 1312

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goxy on 05.02.11 10:52

Zagreb16 je napisao/la:

Jako me iznenadio neprolazak Dujmo republica također,jedan od 3 favorita mi je bio Sad

ja isto ali život ide dalje Sad Smile

Zadnja promjena: Goxy; 26.11.11 13:49; ukupno mijenjano 1 put.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 05.02.11 13:04

Sandy rekla sam ti,pjesma ako je dobra nema veze koliko ljudi glasuje,jednostavno nema tu baš velike razlike Smile 12 ili 15 Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 05.02.11 15:56

Zaboravih da kazem i prokomentarisem KONACNO ispadanje LIGHTLANDA :

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 05.02.11 21:25

Eto nek vam je drago da sam ispao Smile I meni je drago Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by HaYrOLa on 05.02.11 21:36

Waka_Waka je napisao/la:Eto nek vam je drago da sam ispao Smile I meni je drago Smile

Very good! Kiss cheers
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Vinky on 05.02.11 22:21

Ispao u PF....molimm?????????

pa Helio moja znali ste davat dobre ocjene u PF a ovde 45 skupin j****** bodova
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 06.02.11 13:31

Kruno!! je napisao/la:
Leo je napisao/la:Dujmo republic tako lose.Pesma je jedna od najboljih na ovom HSC-u. Mad
Takodje EW i Rumia jako lose. Mad

Ta sotonisitčka pjesma nije ni zaslužila više Rolling Eyes
silent
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

Korisnički profil http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 06.02.11 13:44

Misfit je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:
Leo je napisao/la:Dujmo republic tako lose.Pesma je jedna od najboljih na ovom HSC-u. Mad

silent

Pa pogledaj naslov pjesme Wink
Tko normalni može pjevat da je Bog umro?
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Leo on 06.02.11 13:55

Glasao u finalu.Bilo je lakse nego u PF.Imao sam problem samo da raspodelim poene za deset pesama koje sam odmah odvojio jer su pesme kojima sam dao ocene 4-12 odlicne.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Freak For Life on 06.02.11 14:13

Kruno!! je napisao/la:
Misfit je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:

silent

Dopustite da je štreberski objasnim o čemu je ta pjesma. Friedrich Nietzsche, njemački filozof, je taj koji ''proslavio'' tu rečenicu. Pokušao je reći da su ljudi ubili Boga svojim djelima. Bog nije doslovno umro. Ali sva nepravda, smrt i grijesi u svijetu čine da to izgleda tako.
U teologiji je ''Death of God'' pokret da se ponovo oživi vjera jer su ju ljudi i znanost počeli zanemarivati.
Sve u svemu; pjesma nije doslovna. Video izgleda malo mentalno, ali bez sve te šmike ti ljudi izgledaju ko neki od mojih prijatelja: XD
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7f/Vader_2009-08-29_%281%29.JPG/800px-Vader_2009-08-29_%281%29.JPG

Volim filozofirat, ispričavam se. =P
Freak For Life
Freak For Life

Broj postova : 107

Kontinent Helia
Zemlja: 10 Regions of Mobus
Obavijest:

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 06.02.11 14:37

Freak For Life je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:
Misfit je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:

silent

Dopustite da je štreberski objasnim o čemu je ta pjesma. Friedrich Nietzsche, njemački filozof, je taj koji ''proslavio'' tu rečenicu. Pokušao je reći da su ljudi ubili Boga svojim djelima. Bog nije doslovno umro. Ali sva nepravda, smrt i grijesi u svijetu čine da to izgleda tako.
U teologiji je ''Death of God'' pokret da se ponovo oživi vjera jer su ju ljudi i znanost počeli zanemarivati.
Sve u svemu; pjesma nije doslovna. Video izgleda malo mentalno, ali bez sve te šmike ti ljudi izgledaju ko neki od mojih prijatelja: XD
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7f/Vader_2009-08-29_%281%29.JPG/800px-Vader_2009-08-29_%281%29.JPG

Volim filozofirat, ispričavam se. =P

Ok Smile TnQ
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

Korisnički profil http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

[Vrh]