EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.

HSC 41| Press centar| Lynette,Elwerstonia

Stranica 8 / 14. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

HSC 41| Press centar| Lynette,Elwerstonia - Page 8 Empty Re: HSC 41| Press centar| Lynette,Elwerstonia

Postaj by HaYrOLa on 03.02.11 17:12

Zagreb16 je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:
Zagreb16 je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:
Veronica je napisao/la:joj, dajte molim vas!

nisam htjela da sad mjenja ako je vec napravio,ali pošto je to tako veliki problem i što neki od vas moraju dramatizirati,eto neka bude jedno polufinale,meni je sasvim svejedno,dakle Zagreb napravi jedno polufinale,top 5 je izravno,meni pošalji glasove na PP ili Brunu,svejedno...deadline stavi do sutra 21:00 i eto.

ste sad zadovoljni?,mislim momak je napravio dva polufinala i ja nisam sad htjela da mjenja,nije ni meni bilo drago kad sma vidjela ali šta sad,zar cemo umrijeti,ioanko je sve ovo jedna obična igra.Pravilo o 31 zemlji nije nigdje napisano,pa to i nije enka zagrebova greška.Eto ga Wink

ja necu da se menja, ja sam vec glasao i ne zanima me!!! Smile

p.s

verka, ne se nerviraj toliko, steti lepoti Very Happy

JA Neznam šta da radim više 1 ILI 2 POLUFINALA????????????????????????????? VI MENE POKUŠAVATE RAZAPET ILI ŠTA? haha

KAO ISUSA!!! p.s odakle ti ovi shockovi ? Tek si se vratio Smile

znaš da mi je jezik brži od pameti Wink hehe

Posto Vreka nije tu vise, ni Bruncek, ja sam ovde glavni u njihovom odsustvu, donosim odluku da se HSC 41 prekida, pobedila je Anna Oxa Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HSC 41| Press centar| Lynette,Elwerstonia - Page 8 Empty Re: HSC 41| Press centar| Lynette,Elwerstonia

Postaj by Veronica on 03.02.11 17:15

hmm s obzirom da je vec toliko ljudi glasovalo,i bezveze bi bilo da se mjenja,bilo je prije pf i sa 12 zemalja u njima,ja cu sada preurediti pravila i ona vrijede odsad.eto nek ostanu dva polufinala kad je vec takva situacija sad

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Zagreb16 on 03.02.11 17:16

HaYrOLa je napisao/la:
Zagreb16 je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:
Zagreb16 je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:
Veronica je napisao/la:joj, dajte molim vas!

nisam htjela da sad mjenja ako je vec napravio,ali pošto je to tako veliki problem i što neki od vas moraju dramatizirati,eto neka bude jedno polufinale,meni je sasvim svejedno,dakle Zagreb napravi jedno polufinale,top 5 je izravno,meni pošalji glasove na PP ili Brunu,svejedno...deadline stavi do sutra 21:00 i eto.

ste sad zadovoljni?,mislim momak je napravio dva polufinala i ja nisam sad htjela da mjenja,nije ni meni bilo drago kad sma vidjela ali šta sad,zar cemo umrijeti,ioanko je sve ovo jedna obična igra.Pravilo o 31 zemlji nije nigdje napisano,pa to i nije enka zagrebova greška.Eto ga Wink

ja necu da se menja, ja sam vec glasao i ne zanima me!!! Smile

p.s

verka, ne se nerviraj toliko, steti lepoti Very Happy

JA Neznam šta da radim više 1 ILI 2 POLUFINALA????????????????????????????? VI MENE POKUŠAVATE RAZAPET ILI ŠTA? haha

KAO ISUSA!!! p.s odakle ti ovi shockovi ? Tek si se vratio Smile

znaš da mi je jezik brži od pameti Wink hehe

Posto Vreka nije tu vise, ni Bruncek, ja sam ovde glavni u njihovom odsustvu, donosim odluku da se HSC 41 prekida, pobedila je Anna Oxa Smile

haha da....to ima najviše smisla Shiny
p.s ja idem sad s interneta (dođem večeras) ....OSTAJU 2 POLUFINALA JA NEMAM NITI VOLJE NITI ŽELJE MIJENJAT SAD SVE U 1 POLUFINALE A I 11 OSOBA JE DO OVOG TRENUTKA GLASALO...ONI KOJI MENE I ADMINE SAD TU NAPADAJU NEK SI NAĐU NOVU ZANIMACIJU JA SAM SVE ŽIVCE POGUBIO.....CIAO I love you
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 03.02.11 17:39

Jel možeš samo napisati ko ima "krive glasove" da javimo da ispravi kako ne bi došlo do bezvezne diskvalifikacije ?

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Postaj by Zagreb16 on 03.02.11 17:58

>>Been<< je napisao/la:Jel možeš samo napisati ko ima "krive glasove" da javimo da ispravi kako ne bi došlo do bezvezne diskvalifikacije ?

Wonderland je 2 puta dao jednoj zemlji bodove...al je ispravio sad već tu grešku....
Zagreb16
Zagreb16

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 03.02.11 20:46

Da vidimo ko je glasao, ko nije, pa da to sredimo večeras kako sutra prije isteka deadlinea ne bi bilo strke i panike Very Happy

Svaki varalica na Sudnjem danu će imati zastavu koja će biti podignuta sukladno obimu njegove pronevjere.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Kruno on 03.02.11 21:56

Westlife je glasao.
Najslabije polufinale ikad Neutral
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

http://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Postaj by Guest on 03.02.11 22:01

Griffin Empire glasao! Smile

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 03.02.11 22:26

Glasao Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Misfit on 03.02.11 22:35

Glasao, bilo je teško, ima super pjesama.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 03.02.11 22:37

Portanija glasala.
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 03.02.11 22:38

glasam samo u svom ili? Smile
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Postaj by Mara on 03.02.11 22:39

Duje je napisao/la:glasam samo u svom ili? Smile
da Razz
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Postaj by >>Been<< on 03.02.11 22:39

Duje je napisao/la:glasam samo u svom ili? Smile

samo u svom Very Happy

>>Been<<
>>Been<<
moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Zagreb16 on 03.02.11 22:42

Još mi trebaju glasat:

1.PF
Fairyland
Bacchus
Aranna
Alexandria
Rasmus

2.PF
Rep. of Đeorđe
Sveriegeland
Trau
Illumia
10 ROM
Wisteria Lane
Venezzia
Rumia
*Horehronia(izravni finalist)
Zagreb16
Zagreb16

[Vrh] Go down

Postaj by Zagreb16 on 03.02.11 22:45

I da... korisnik Booth....malo si zakasnio...nemožeš se sad prijavljivat haha Wink
Zagreb16
Zagreb16

[Vrh] Go down

Postaj by ^.^ Swedish Hero on 03.02.11 22:48

Opet greška, nije Sveriegeland nego SVERIGELAND.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Postaj by Cvjećko on 03.02.11 22:49

Venezzia je rekla da se povlači...
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Zagreb16 on 03.02.11 22:50

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Opet greška, nije Sveriegeland nego SVERIGELAND.

ja se duboko ispričavam Surprised
Zagreb16
Zagreb16

[Vrh] Go down

Postaj by Zagreb16 on 03.02.11 22:52

Waka_Waka je napisao/la:Venezzia je rekla da se povlači...

da....bravo...prijavi pjesmu i onda se sjeti povuć joj silent
Zagreb16
Zagreb16

[Vrh] Go down

Postaj by Veronica on 03.02.11 23:00

neka svi nastave i dalje glasovati normalnu,i za venneziu,pa ako ona ne glasuje do deadline DSQ Wink

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 03.02.11 23:03

isse nikako da se naviknem da mi se država zove trau hahaha

btw glasao Smile
Duje
Duje

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Duje on 03.02.11 23:04

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Opet greška, nije Sveriegeland nego SVERIGELAND.

hahha...kad se sjetim kad sam ja pisao sverigland Razz
Duje
Duje

Kontinent Helia

[Vrh] Go down

Postaj by Jasmin on 03.02.11 23:06

Glasam kasno veceras!!!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Postaj by Pauly D on 03.02.11 23:07

Ipak sutra glasujem il kasno večeras jer mi je internet naglo usporio i to puno Mad Mad

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 8 / 14. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

[Vrh]